ورود / ثبت نام

شرایط و قوانین

  • چهارشنبه 06 بهمن 1400 | 07:53
  • شرایط و قوانین
    1.5 از 5 بوسیله 3 رای
    |
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 0 دقیقه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی می‌گردد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این فروشگاه  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌گردد و شما نیز توافق می‏‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

 تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج نموده، جهت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ اقدام نماید.

 هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خریداری نموده و یا به فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ واتس آپ پیغام می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌گردد و در صورتی که درخواستتان با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی (از واتس اپ ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ  محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ  مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرت هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ به اتمام برسد، و فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود و شرکت هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

 محتوا

فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی ب لپ تاپ مپ تاپ دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

  سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏ گذاری در فروشگاه اینترنتی ب لپ تاپ مپ تاپ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 شرایط گارانتی محصولات

سیاست گارانتی در فروشگاه اینترنتی لپ تاپ مپ تاپ مبتنی بر اصول گارانتی می باشد و با توجه به اینکه هر محصول الکترونیکی ممکن است دچار نقصان باشد در نتیجه گارانتی تنها معطوف به تعویض کالا با کالای جدید می باشد و تمامی هزینه های ایاب و ذهاب با متشتری می باشد لذا مشتری میباست تمامی ضوابط را با دقت مطالعه نماید.

 سایر شرایط

مدت زمان شارژ دهی باتری بستگی به کاربری و کانفیگ دستگاه داشته، و برای همه دوستان یکسان نیست، لذا مدت زمان شارژ دهی جزء تعهدات لپ تاپ مپ تاپ و دلیل بازگشت کالا نمی باشد.

با توجه به نوسانات ارز ، در صورتی که کالا به گارانتی بخورد ، برای استفاده از گارانتی باید مابه تفاوت قیمت روز و قیمت خریداری شده پرداخت گردد.

هرگونه شکستگی در بدنه کالا یا ایجاد قطعی سیم های ارتباطی ناشی از ضربه فیزیکی و یا مخدوش شدن لیبل محصولات ، کالا را از گارانتی خارج می نماید.

تصاویر و مشخصات برخی از کالاهای چند کیفیتی مربوط به نمونه اورجینال می باشد، و کالاهایی با Grade A  یا های کپی دارای مشخصات فنی و ظاهری متفاوت نسبت به اورجینال هستند.

 تصاویر و مشخصات درج شده در سایت به صورت رندم از یک بار دریافتی از چین برای آن کالا می باشد لذا ممکن است کالای دریافتی در مشخصات فنی و ظاهری دقیقا همان تصویر و مشخصات درج شده در سایت نباشد.

در صورتی که پس از خرید باتری ، مشتری با تست باتری جدید متوجه شود اشکال از آداپتور یا دستگاه بوده ، باتری قابل مرجوعی نمی باشد.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.  

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به لپ تاپ مپ تاپ اطلاع داده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به لپ تاپ مپ تاپ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

کارشناسان خدمات پس از فروش لپ تاپ مپ تاپ ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌ دیدگی توسط کارشناسان لپ تاپ پ تاپ تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند لازم به ذکر است که کلیه هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.

      توجه:

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالا مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد لپ تاپ مپ تاپ در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت لپ تاپ مپ تاپ  در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

 

*درصورت مخدوش یا حذف نمودن برچسب های زده شده بر روی کالا توسط لپ تاپ مپ تاپ ، کالای خریداری شده از مهلت تست و گارانتی خارج می شود*

تماس با ما


  1     -     1   =


لپ تاپ مپ تاپ